Hizmetlerimiz

İşletmelerin uluslararası standartlarda temizlik, hijyen, sanitasyon ve dezenfeksiyon ihtiyaçlarının tamamını kapsayacak şekilde planlayarak yürütmekteyiz.

Yürütülen hizmetin tüm ihtiyaçları kapsaması sebebi ile, ekonomik ve verimli bir organizasyon oluşturmaktayız. Aynı zamanda bu destek prosesinin sorumluluğunu tamamen alarak işletmenin asli faaliyetine daha fazla enerji ayırmasını sağlamaktayız.

Temizlik ve Hijyen Hizmetleri Kapsamında;

Ev temizliği ve hijyeni, hastane temizliği ve hijyeni, okul temizliği ve hijyeni, ofis - fabrika temizliği ve hijyeni, konaklama tesisleri temizliği ve hijyeni, personel kıyafeti yıkama ve hijyeni, sosyal alan - tesis temizliği ve hijyeni, tekstil yüzey - halı yıkama ve hijyeni, zemin ve bina bakımı - cilalama, dış cephe ve cam temizliği, inşaat - tadilat sonrası bina bakımı ve temizliği faaliyetlerini yürütmekteyiz.

Dezenfeksiyon Hizmetleri Kapsamında;

İç ortam havası dezenfeksiyonu, havalandırma kanalı dezenfeksiyonu, gıda ileri işlem alanı dezenfeksiyonu, gıda üretim hattı dezenfeksiyonu, ameliyathane dezenfeksiyonu, ilaç üretim alanı dezenfeksiyonu faaliyetlerini yürütmekteyiz.

Sanitasyon Hizmetleri Kapsamında;

Beyaz/pembe et işletmeleri sanitasyonu, kırmızı et işletmeleri sanitasyonu, süt işletmeleri sanitasyonu, makarna işletmeleri sanitasyonu, bisküvi işletmeleri sanitasyonu, çikolata/şekerleme işletmeleri sanitasyonu, unlu mamuller işletmeleri sanitasyonu, konserve işletmeleri sanitasyonu, içecek işletmeleri sanitasyonu faaliyetlerini yürütmekteyiz.